ale sie narezalam masakra znowu!!
rozmawialam dzisiaj z awelkiem jakos dziwnym trafem doszlo do sexu!!to byl spontan.zeby sdie poczuc!swoj dotyk!rozmawialismy troche wyrzucilam z siebie wszystkie bole cierpienie!!!i czuje sie teraz zajebiscie juz nie czuje tego calego bolu!!zaczynam zyc na nowo!!!zaczynam sie podnosic!!!dalej go kocham on mnie!nie mozemy byc razem bo krzywdzimy sie nawzajem:-(ale dzieki dzisiejszej rozmowie duzo zyskalam:-)duzo sie nauczylam od niego!!docenilam go dopiero kiedy go stracilam:-(walczyl o mnie zawsze!za kazdym rzaem kiedy mialam swoje fochy kiedy sie rozstawalismy!!wszystko co piekne kiedys sie konczy!!bedzie mi ciezko ale wiemze dam rade!!!!!!!i to dzieki tobie pawelku!!!nauczyles mnie sztuki kochania i doceniania drugiej osoby:-)jestem ci wdzieczna i nigdy o tobie nie zapomne zawsze bedziesz w moim sercu!!zawsze jest tam twoje miejsce!!mimo ze bylismy ze soba tylko czy az 8 miesiecy byl to najpiekniejszy okres w moim zyciu!!!mam nadzieje ze ja i ty ulozymy szczesliwie swoje zycie:-)
narazie jest mi ciezko bo zawsze byles blisko mnie......l.na wyciagniecie reki!!byles ze mna w kazdej chwili!!w najtrudniejszych momentach!!pokonalismy razem wiele barier!!!nauczyles mnie milosci:-)DZIEKUJE CI ZA TO!!
pomalutku slimaczym krokiem bo rany sa zbyt swieze dochodze do siebie:-)nie mam zamiaru poddac sie depresji!!dzieki tobie!!!!
musze zyc!!wiem ze dam rade!!!nie ma rady na to!!!ty tez dasz rade!!!wszyscy damy rade!!!!
buzooooooole

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć