aloha!!!
dzien jak codzien byle do piatku!!!na jakas imprezke sie pojdzie balety.....i sie zapomni!!w budzie jak to bywa poszlam na 10 wrocilam o 13 posciemnialam bo nie mialam weny na gnicie w budzie:-)
wiec mialam wczoraj powazna rozmowe z moim yyyyy ex na gg i sobie poplakalam!ale ja glupia jestem!!!wiec chce sie spotkac ale ja juz chyba nie chcem:-)???a najsmieszniejsze jest to ze chce do mnie wrocic!!!!a co on mysli ze ja bede na jego kazde kiwniecie palcem???to sie przeliczyl biedak!zaczal mi grac na wspomnieniach jak to nam bylo dobze...........trele morele i dzike weze!no i co ja mam robic??.no raczej nie wroce do niego fakt ze dalej sie bardzo KOCHAMY jest silny ale chyba wole sie przecierpiec i byc przez jakis czas sama!odpoczne,dowiem sie czego chcem czego oczekuje i wtedy bedzie mozna podjac jakas konkretna decyzje:-)


cos za duzo kaw ostatnio pije!!!!!!!!i odmrozilam sobie troszke uda!ale piecze!!!
wczoraj bylam na piwku z moim zajebistym kolegom nasmialam sie na maxa ale fakt ze sie nie dokonca rozumielismy byl najlepszy!!no siebie rozumiem bo sie narezalam i mialam prawo ale ona bredzil na maxa hehehee przynajmiej bylo smiesznie
gorace pozdrowionka dla PALUINKI!!!!dzieki calusek dla ciebie:-)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
Talk.pl :: Wróć