więc tak:wstałam rano niewyspana i mega wkoorwiona!!!!a i podpuchnieta bo pół nocy ryczałam przez tego kretyna!no ale looz!a trzeba było się w budzie zjawić!i się kooorwa narezałam!słucham muzy,nosi mnie,mam kapciora w buzi ..........i nie wiem co ze sobą począć
mówiąc szczerze to ja koorwa tęskinie za nim!!!!ale ja jestem twarada i już do niego nie wróce!
a najgorsze w tym wszystkim jest to że mieszkamy w tym samym miasteczku,mieliśmy swoje ulubione miejsca a teraz nie ma nic oprócz wspomnień!!i jeszcze codziennie wpadamy na siebie!!!
no to się koorwa nazywa pech!i oczywiście to mnie dopadł:-(hujnia z patatajnią!!!!!!!!!!!!!
byle do piątku,ferie,jade do siostry na tydzień,odpoczne.........i może zapomne!!!!albo chociaż spróbuje!!!
JEZU JAK TO BOLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.01.2006 :: 09:25 :: asa182.neoplus.adsl.tpnet.pl

paluinka

no wkońcu odwiedziłaś ten swój blog, ja wchodziłam tu codziennie i żadnej wiadomości od Ciebie, wiem że pewnie jest Ci źle ale to już tak z tymi facetami jest niestety ;( ale najgorsze jest to jak się go kocha, wydaje mi się że ten wyjazd na ferie do siostry dobrze Ci zrobi może poznasz jakiegoś księcia z bajki. Trzymaj się Słoneczko
Talk.pl :: Wróć